Асоціація українських редакторів . Блог . Цифрові інструменти у роботі редактора . Програми для редагування і коректури текстів англійською мовою. After the Deadline

Програми для редагування і коректури текстів англійською мовою. After the Deadline

  •  контекстна перевірка правопису;
  •  поглиблене оцінювання стилю;
  •  інтелектуальний контроль граматики.

Щоб перевірити текст онлайн, потрібно:

  • натиснути кнопку «Demonstration»;
  • написати або вставити скопійований текст у вікно для перевірки;
  • натиснути кнопку «Check Writing»;
  • отримати результат.

Програма виділяє різні типи помилок іншими кольорами. Отже, слова із граматичними помилками підкреслені зеленою лінією, стилістичні — синьою, а одруківки — червоною. Натиснувши на помилку можна вибрати кілька опцій: перша — «Ignore suggestion», щоб пропустити виправлення, друга —  «Ignore all», щоб проігнорувати всі виправлення такого типу в тексті. При натисканні курсором на граматичних і стилістичних помилках є можливість обрати ще один варіант — «Explain», за якого програма пояснює помилку і наводить приклади правильного написання чи вживання слів певного стилістичного забарвлення. 

Після погодження всіх виправлень, текст легко скопіювати і працювати з ним далі у будь-якому текстовому редакторі або використовувати в онлайновій комунікації. 

Програму After the Deadline також можна безкоштовно завантажити та використовувати як плагін для веб-браузера. Для цього на сайті є кнопка «Download».

Якщо виникають питання щодо програми чи її використання на сайті є розділ «FAQ», де подано відповіді на запитання, які користувачі ставлять найчастіше. Якщо ви не знайдете відповіді на ваше запитання у розділі «FAQ», можна написати лист розробникам. Для цього є кнопка «Contact».

Авторка: Яна Мазепа,  студентка 3 курсу освітньої програми “Видавнича діяльність та медіаредагування” Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Зображення: https://afterthedeadline.com/