Асоціація українських редакторів . Вебінар 2. ЯК ПІДГОТУВАТИ ЯКІСНУ ДОСЛІДНИЦЬКУ СТАТТЮ? РЕКОМЕНДАЦІЇ EASE ДЛЯ АВТОРІВ, ПЕРЕКЛАДАЧІВ І РЕДАКТОРІВ

Вебінар 2. ЯК ПІДГОТУВАТИ ЯКІСНУ ДОСЛІДНИЦЬКУ СТАТТЮ? РЕКОМЕНДАЦІЇ EASE ДЛЯ АВТОРІВ, ПЕРЕКЛАДАЧІВ І РЕДАКТОРІВ

Дякуємо всім за участь в нашому другомі вебінарі «ЯК ПІДГОТУВАТИ ЯКІСНУ ДОСЛІДНИЦЬКУ СТАТТЮ? РЕКОМЕНДАЦІЇ EASE ДЛЯ АВТОРІВ, ПЕРЕКЛАДАЧІВ І РЕДАКТОРІВ», який успішно відбувся 14 травня 2021 року. 

На вебінарі Ірина ІЗАРОВА, Голова Українського регіонального відділення (УРВ) Європейської асоціації наукових редакторів (ЄАНР), головна редакторка журналу “Access to Justice in Eastern Europe” , презентувала переклад українською мовою РЕКОМЕНДАЦІЙ Європейської асоціації наукових редакторів для авторів і перекладачів наукових статей англійською мовою (EASE Guidelines for Authors and Translators of Scientific Articles) та розповіла про вимоги до дослідницьких статей на прикладі журналів правничої тематики.

Сільвія УФНАЛЬСЬКА (SYLWIA UFNALSKA), авторка EASE Guidelines for Authors and Translators of Scientific Articles поділилася з нами секретами, як забезпечити дотримання загальноприйнятих вимог до структури статті, анотації, а також академічної доброчесності авторами, рецензентами та редакторами.

Марина ЖЕНЧЕНКО, заступниця Голови УРВ ЄАНР, віцепрезидентка Асоціації українських редакторів, акцентувала увагу авторів, редакторів і рецензентів українських університетських наукових журналів на проблемах написання анотації та вимогах до структури наукової статті (на прикладі аналізу журналів у галузі соціальних комунікацій, які увійшли до категорії Б).

У фокусі  дискусії були проблеми написання якісної дослідницької статті відповідно до РЕКОМЕНДАЦІЇ ЄАНР для авторів і перекладачів наукових статей англійською мовою, а також вимоги українських видань до наукових статей, проблеми рецензування наукових статей тощо. В результаті учасники обмінялися думками та висловили побажання про подальше поширення Рекомендацій ЄАНР. Щиро сподіваємося, що зазначені Рекомендації стануть корисними авторам наукових статей, редакторам і рецензентам наукових видань України! 

Долучайтеся до нашого наступного вебінару про рецензентів!))

«Як підготувати якісну рецензію на дослідницьку статтю (для наукового журналу)» 17 червня 2021 року.