Асоціація українських редакторів . Блог . Цифрові інструменти у роботі редактора . Програми для редагування і коректури текстів. WebSpellChecker

Програми для редагування і коректури текстів. WebSpellChecker

  • глибинний рівень редагування на основі контексту: граматична перевірка пропонує варіанти заміни слів на основі загальної теми тексту;
  • перевірку тексту здійснюють менш ніж за 30 хвилин;
  • програма підтримує 160+ мов;
  • введення тексту можна здійснювати двома мовами за допомогою функції автоматичного визначення;
  • програма використовує сучасні словники неологізмів та популярних слів;
  • є можливість обрати один із п’яти різних інструментів перевірки, який підійде для задоволення ваших потреб. 

У програмі також є доступ до спеціалізованих словників — медичного (доступний для англійської, французької та іспанської мов) та юридичного (доступний для британської та американської англійської).

Якщо ви хочете придбати програмний пакет, то спершу необхідно обрати серед трьох запропонованих варіантів. 

  1. Тариф «Базовий» коштує 14.42 долара на місяць (приблизно 384 грн) і оплачується щорічно. Підійде для індивідуальних потреб чи малого бізнесу. У ньому ви можете перевіряти тексти з кількістю слів до 200 мільйонів на рік на необмеженій кількості веб-сайтів (у межах 1 домену) та користуватися максимум трьома мовами. 
  2. За користування тарифом «Плюс» вам необхідно буде сплатити 24 долари на місяць (приблизно 640 грн). Він чудово підійде для малого та середнього бізнесу. Кількість слів тут зростає до 500 мільйонів на рік, немає обмежень у доменах, а користуватися можна максимум сімнадцятьма мовами. Серед переваг цього тарифу над базовим також доступ до спеціалізованих словників. 
  3. Тариф «На замовлення» коштує 48 доларів на місяць (приблизно 1280 грн) і пропонує максимальні можливості програми. Кількість слів може бути більшою за 1 мільярд на рік, а використовувати можна понад 160 мов. 

Кожен тариф забезпечує двомовну перевірку граматики, автовизначення мови та технічну підтримку. 

Окрім цього, ви можете придбати окремий безлімітний тариф для здійснення редагування на вашому власному сервері. 

Для тих, хто не хоче одразу купувати пакет, WebSpellChecker пропонує 14 днів безкоштовного випробувального терміну. Для цього необхідно обрати один із інструментів перевірки, який підійде для вашого програмного забезпечення, браузера чи текстового редактора. Потім потрібно заповнити всі необхідні поля у формі передплати. Після цього ви отримаєте електронний лист із даними про передплату та інструкціями щодо активації.

Авторка: Олена Поліщук, студентка 3 курсу освітньої програми “Видавнича діяльність та медіаредагування” Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Джерело зображень: https://www.youtube.com/webspellchecker, https://webspellchecker.com/